Dział handlowy
(22) 532 69 73
logowanie / rejestracja
strefa klienta

Światłowodowa transmisja obrazu

Transmisja obrazu (Znalezionych produktów: 18)

LTC 4600/00
Ocena Produktu:3.99 168

LTC 4600/00


Zaślepka do szafki LTC 4647/50 Więcej

103.50
cena netto

127.31 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 8.62 zł
C1-BP
Ocena Produktu:4.03 196

C1-BP


Pusty moduł dla C1-IN, szerokość jednego slotu Więcej

134.10
cena netto

164.94 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 11.17 zł
SFP-2
Ocena Produktu:3.94 180

SFP-2


Moduł SFP, świtałowód wielomodowy, 1310nm, 2km, 2LC Więcej

635.40
cena netto

781.54 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 52.95 zł
SFP-3
Ocena Produktu:3.99 185

SFP-3


Moduł SFP, świtałowód jednomodowy, 1310nm, 20km, 2LC Więcej

635.40
cena netto

781.54 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 52.95 zł
SFP-25
Ocena Produktu:3.96 178

SFP-25


Moduł SFP, świtałowód wielomodowy, 1310/1550nm, 2km, 1SC Więcej

899.10
cena netto

1105.89 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 74.92 zł
SFP-26
Ocena Produktu:4.09 163

SFP-26


Moduł SFP, świtałowód wielomodowy, 1550/1310nm, 2km, 1SC Więcej

899.10
cena netto

1105.89 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 74.92 zł
LTC 4651/00
Ocena Produktu:4.07 180

LTC 4651/00


Nadajnik / odbiornik światłowodowy BIPHASE / RS-232, 850 nm, wersja do szafki rack LTC 4637/51 Więcej

1560.60
cena netto

1919.54 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 130.05 zł
LTC 4642/00
Ocena Produktu:3.97 203

LTC 4642/00


Odbiornik światłowodowy wideo, 850 nm, wersja do szafki rack LTC 4637/50 Więcej

2238.30
cena netto

2753.11 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 186.53 zł
FE2MC-B
Ocena Produktu:4.08 169

FE2MC-B


Płytka mediakonwertera z gniazdem SFP Więcej

2673.90
cena netto

3288.90 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 222.83 zł
LTC 4671/00
Ocena Produktu:4.01 163

LTC 4671/00


Nadajnik / odbiornik światłowodowy, 850 nm, dane RS-485, wersja do szafki rack LTC 4637/50 Więcej

2838.60
cena netto

3491.48 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 236.55 zł
CNFE2MC/IN
Ocena Produktu:3.97 195

CNFE2MC/IN


moduł media konwertera z modułem SFP, 120-230VAC Więcej

2915.10
cena netto

3585.57 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 242.92 zł
VG4-SFPSCKT
Ocena Produktu:4.03 194

VG4-SFPSCKT


Zestaw do nadajnika światłowodowego z wyjściem SFP dla kamer AutoDome IP. Więcej

2915.10
cena netto

3585.57 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 242.92 zł
C1-IN
Ocena Produktu:3.99 186

C1-IN


Szyna montażowa Rack dla modułów CNFE2MC/IN, 120-230VAC Więcej

4061.87
cena netto

4996.10 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 338.49 zł
LTC 4637/50
Ocena Produktu:4.16 199

LTC 4637/50


Szafka z zasilaczem do modułów światłowodowych, 230 VAC, 50 Hz Więcej

4372.20
cena netto

5377.81 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 364.35 zł
LTC 4628/00
Ocena Produktu:4.04 188

LTC 4628/00


Nadajnik wideo / odbiornik danych, światłowodowy, 850 nm, wersja do szafki rack LTC 4637/50 Więcej

4712.40
cena netto

5796.25 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 392.70 zł
LTC 4629/00
Ocena Produktu:3.99 181

LTC 4629/00


Nadajnik danych / odbiornik wideo, światłowodowy, 850 nm, wersja do szafki rack LTC 4637/50 Więcej

4712.40
cena netto

5796.25 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 392.70 zł
LTC 4744/00
Ocena Produktu:4.05 174

LTC 4744/00


4 - kanałowy nadajnik wideo, światłowodowy, 1310 nm, wersja do szafki rack LTC 4637/50 Więcej

8618.40
cena netto

10600.63 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 718.20 zł
LTC 4745/00
Ocena Produktu:4 186

LTC 4745/00


4 - kanałowy odbiornik wideo, światłowodowy, 1310 nm, wersja do szafki rack LTC 4637/50 Więcej

8618.40
cena netto

10600.63 zł
cena brutto

Zamów telefonicznie:
+ 48 (22) 532 69 73

Rata już od: 718.20 zł
Zyskuj więcej! Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!
Bosch kamery security CCTV, kamery LTC Dinion, Divar XF : sklep Warszawa