Dział handlowy
(22) 532 69 73
logowanie / rejestracja
strefa klienta
  • SFP-2

SFP-2

  • Cena netto: 635.40 zł

    Cena brutto: 781.54

Zamów telefonicznie: + 48 (22) 532 69 73
Rata już od: 52.95 zł

Dostawa produktu już od... 18.45 zł!

Opis produktu:
Bosch

Moduł SFP, świtałowód wielomodowy, 1310nm, 2km, 2LC

Produkt marki Bosch z kategorii Światłowodowa transmisja obrazu
Pliki do pobrania dla produktu SFP-2
karta_sfp-2.pdf (Karta katalogowa)
przykłady
zastosowań


Wysoka jakość i innowacja.
Na niej możesz polegać

pokaż więcej
Systemy zabezpieczeń - porty lotnicze Systemy zabezpieczeń - transport kolejowy Systemy zabezpieczeń - Stadiony i centra kongresowe Systemy zabezpieczeń - obiekty strategiczne
Pozostałe produkty z tej kategorii
Zyskuj więcej! Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!
Bosch kamery security CCTV, kamery LTC Dinion, Divar XF : sklep Warszawa