Dział handlowy
(22) 532 69 73
logowanie / rejestracja
strefa klienta

Nowa, wytrzymała kamera dualna Dinion o dalekim zasięgu.

Wytrzymałe kamery dualne Dinion o dalekim zasięgu?

Zaprojektowane do monitoringu infrastruktury o znaczeniu krytycznym, np. zakładów użyteczności publicznej, obiektów wojskowych, ośrodków badawczych i węzłów komunikacyjnych - zapewniają niezawodny dozór wysokiej jakości w każdych warunkach.

Nowa kamera dualna Dinion o dalekim zasięgu firmy Bosch

Jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z dozorem infrastruktury o znaczeniu krytycznym. Kamera idealnie nadaje się do instalacji na linii granic posesji lub przy ogrodzeniu i zapewnia zasięg detekcji rzędu 160 m oraz zasięg klasyfikacji rzędu 120 m w porze nocnej, w warunkach całkowitej ciemności. Wszystkie kamery noktowizyjne Dinion zostały przetestowane pod kątem kryteriów dozoru DCRI w zakresie detekcji (Detection), klasyfikacji (Classification), rozpoznawania (Recognition) oraz identyfikacji (Identification) obiektu, aby zapewnić niezawodną pracę przy określonym zasięgu.

Niezrównana jakość obrazu

Słabe warunki oświetleniowe stanowią zagrożenie dla całodobowego dozoru granic posesji. Kamera dualna Dinion o dalekim zasięgu łączy szeroki zakres dynamiki oraz technologię 2X-Dynamic umożliwiającą 20-bitowe przetwarzanie obrazu z zaawansowaną technologią podczerwieni w solidnej obudowie, zapewniając niezrównaną jakość obrazu zarówno w porze dziennej jak i nocą. 

Nasza nowatorska technologia rozpraszania 3D w podczerwieni umożliwia równomierne oświetlenie pierwszego planu i tła w porze nocnej. Wyjątkowa technologia Constant Light automatycznie kompensuje naturalną degradację diod LED, dzięki czemu gwarantuje emisję światła o stałym natężeniu przez cały okres użytkowania kamery. Z kolei nowa technologia Variable Field Illumination zmniejsza czas instalacji i zapewnia maksymalną elastyczność ze względu na łatwość regulacji natężenia promieniowania podczerwieni i szerokości wiązki na miejscu.

Prosta instalacja

System szybkozłączny między kamerą i uchwytem zapewnia łatwą instalację w niezwykle krótkim czasie. Pełną konfigurację kamery można przeprowadzić bez konieczności narażania się na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest to możliwe dzięki zintegrowanemu menu ekranowemu z możliwością obsługi zdalnej, stanowiącemu interfejs do obsługi większości funkcji kamery i oświetlenia w podczerwieni.

Zaawansowana inteligencja

Potrzebujesz pomocy w wykrywaniu podejrzanego zachowania, przekraczania granic i innych potencjalnych zagrożeń? Zintegrowana funkcja Inteligentnej Analizy Obrazu (Intelligent Video Analysis - IVA) przetwarza sygnały wizyjne i powiadamia operatorów o potencjalnych zagrożeniach, dzięki czemu kamera może funkcjonować jako niezawodne, zautomatyzowane urządzenie do ochrony ogrodzeń.

Wykonaj instalację i zapomnij o kłopotach

Urządzenie jest zabezpieczone przed korozją zgodnie ze stopniem ochrony IP67 i NEMA4X, a także przetestowane pod względem odporności na udar, wstrząsy oraz promieniowanie słoneczne w warunkach pustynnych. Zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pełnego zamocowania nawet przy wietrze tak silnym jak podczas huraganu. Kamera dualna Dinion o dalekim zasięgu jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z dozorem granic posesji, ogrodzeń, a także ogólnym monitoringiem infrastruktury o znaczeniu krytycznym, zapewniając całodobową ochronę, na której możesz polegać.

Zyskuj więcej! Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!
Bosch kamery security CCTV, kamery LTC Dinion, Divar XF : sklep Warszawa