Dział handlowy
(22) 532 69 73
logowanie / rejestracja
strefa klienta

Nowe kamery termowizyjne IP - kolejny kamień milowy firmy BOSCH w systemach zabezpieczeń!

Wszystkie obiekty, nawet budynki, emitują pewien rodzaj energii termicznej o długości fal niedostrzegalnej ludzkim okiem. Działanie kamery polega na wychwytywaniu tego promieniowania i przekształcaniu go na obraz, który można zobaczyć.

Stałopozycyjna sieciowa kamera termiczna do zastosowań zewnętrznych firmy Bosch jest urządzeniem działającym w trybie całodobowym, zapewniającym wysokiej jakości monitoring niezależnie od warunków oświetlenia. Może pracować w całkowitej ciemności i jest odporna na gęsty dym czy niekorzystne warunki pogodowe, takie jak mgła czy śnieg.

Zwiększony poziom bezpieczeństwa

Kamery termiczne firmy Bosch są wyposażone w zaawansowany system inteligentnej analizy obrazu (IVA), zoptymalizowany pod kątem termowizji, który wspomaga detekcję i poprawia jakość obrazu. System ten polepsza bezpieczeństwo, a także zapewnia funkcję cyfrowego przetwarzania obrazu, w tym przekraczania linii, wejścia do stref o wysokim bezpieczeństwie, śledzenia trajektorii i podejrzanego zachowania. Ponadto gwarantuje przejrzysty obraz i wspomaga działania personelu ochrony, udostępniając skuteczny system wykrywania zdarzeń i alarmowania.Udowodniona wydajność

Nasze stałopozycyjne sieciowe kamery termiczne zostały zaprojektowane do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń, dlatego rejestrują więcej szczegółów niż konwencjonalne kamery. Zapewniają operatorom informacje dotyczące zachowania obiektów, ostrzegają przed potencjalnym zagrożeniem i pomagają w analizie
sytuacji.

Czułość termiczna kamery noktowizyjnej jest mierzona w milikelwinach (mK). Im niższa czułość, tym bardziej precyzyjna kamera i bardziej szczegółowy obraz. Nasze stałopozycyjne sieciowe kamery termiczne wykrywają różnice temperatur rzędu 50 mK, a nawet mniejsze.

Wygoda i większa niezawodność

Gniazdo karty microSD umożliwia zapis bezpośrednio w kamerze i podnosi ogólny poziom niezawodności systemu na wypadek awarii sieci. Kamera w połączeniu z kartą microSD stanowi kompletny, samodzielny system dozorowy, który nie wymaga dodatkowego wyposażenia. Gdy kamera jest podłączona do sieci, może dzięki obsłudze zapisu iSCSI działać jako konwencjonalny cyfrowy rejestrator wizyjny, a jednocześnie przesyłać do sieci sygnał wizyjny wysokiej jakości w trybie na żywo.

Idealny produkt do wielu zastosowań

Stałopozycyjna sieciowa kamera termiczna Bosch dostosowuje się do sceny w mniej niż dwie sekundy i doskonale sprawdza się w wymagających warunkach, gwarantując bezpieczeństwo wewnętrzne, monitoring obszarów portowych i ruchu drogowego, kontrolę graniczną, dozór granic posesji, elektrowni czy instalacji przemysłowych.

  • Urządzenie działające w trybie całodobowym, wykrywające promieniowanie podczerwone niedostrzegalne dla ludzkiego oka
  • Możliwość pracy w całkowitej ciemności i odporność na gęsty dym czy niekorzystne warunki pogodowe, takie jak mgła czy śnieg
  • Wczesne wykrywanie i generowanie alarmów dzięki systemowi inteligentnej analizy obrazu (IVA)


Zyskuj więcej! Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!
Bosch kamery security CCTV, kamery LTC Dinion, Divar XF : sklep Warszawa