Dział handlowy
(22) 532 69 73
logowanie / rejestracja
strefa klienta

Kamery IP Dinion HD Bosch

Kamery IP Dinion HD Bosch

Rosnący popyt na sieciowe systemu monitoringu wizyjnego oraz coraz większe oczekiwania klientów odnośnie sprzętu CCTV IP sprawiają, że producenci kamer IP, prześcigają się w dostarczaniu coraz to lepszych rozwiązań, będących w stanie sprostać wymaganiom wszystkich odbiorców.  Jednym z wiodących producentów profesjonalnych kamer IP jest firma Bosch Secuirty System, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, rozszerzyła ofertę o kamery IP dostarczające obraz w jakości HD 720p ? seria Bosch Dinion HD.

 

Nowe kamery sieciowe typu Dzień/Noc z serii Dinion HD 720p to urządzenia wizyjne, które swoją jakością wykonania, podwyższoną funkcjonalnością oraz co ważniejsze doskonałą jakością generowanego obrazu, w dużym stopniu przewyższają kamery sieciowe innych producentów.  

 

Kamery sieciowe z serii Dinion HD 720p pracują w oparciu o wysokiej jakości przetwornik obrazu typu 1/3? CCD HD z technologią progresywnego skanowania, która pozwala na prawidłowe uchwycenie scen zarówno ze statycznymi jak i ruchomymi obiektami. Zastosowany w kamerach Dinion HD 720p przetwornik obrazu oferuje niezwykle ostre i bogate w detale obrazy kolorowe w rozdzielczości HD, która sprawia, że identyfikacja osób i przedmiotów jest niezwykle dokładna. Dużą zaletą omawianej serii kamer HD jest możliwość wyświetlania obrazu w formacie szerokoekranowym, który ułatwia obserwację monitorowanego obszaru.

 

Kamery IP Dinion HD 720p firmy Bosch doskonale sprawdzają się w całodobowych instalacjach nadzoru wideo ? funkcja Dzień/Noc. Podczas pracy w trybie nocnym kamery IP Dinion HD zwiększają możliwość widzenia przy słabym oświetleniu przez wyłączenie filtru podczerwieni z toru optycznego, zapewniając obraz monochromatyczny. Zmiana trybu pracy z kolorowego na monochromatyczny może następować automatycznie wykryciu odpowiednio niskiego poziomu oświetlenia, ręcznie poprzez podanie sygnału na wejście alarmowe lub zdalnie, przez przeglądarkę sieciową. Dodatkowo jakość obrazów generowanych podczas pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych została poprawiona poprzez zastosowanie rozwiązań dodatkowych, takich jak: technologia SmartBLC (automatyczna korekcja oświetlenia z tła) oraz mechanizm SensUp Dynamic (podwyższona czułość przy słabym natężeniu światła, np. przy świetle księżyca).
Istotną dla użytkowników cechą kamer IP z serii HD Dinion 720p jest skuteczne zarządzanie pasmem przesyłania i zapisem, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu i rozdzielczości, co zostało osiągnięte poprzez zastosowanie najlepszej metody kompresji ruchomych obrazów w postaci kodeka H.264. Dodatkowo na ich wyposażeniu znajdziemy innowacyjną funkcję przesyłania trójstrumieniowego firmy Bosch, która pozwala na jednoczesne generowanie dwóch niezależnych strumieni H.264 i jednego strumienia MJPEG ? możliwe optymalne dostosowanie poziomu jakości obrazu do konkretnych zadań.

 

Jedną z najistotniejszych opcji użytkowych profesjonalnych kamer sieciowych HD Dinion 720p Bosch jest funkcja analizy obrazu w postaci układu analizy ruchu w strumieniu wizyjnym MOTION+ (na wyposażeniu wszystkich modeli z tej serii), która zapewnia realizację podstawowych funkcji związanych z analizą strumienia wizyjnego. Należy także wspomnieć o modelach kamer IP Dinion HD z rozszerzeniem sprzętowym, które możemy rozbudować o system inteligentnej analizy obrazu IVA (ang. Intelligent Video Analysis) ? zwiększona efektywność pracy systemów nadzoru wideo CCTV IP (wielopoziomowa analiza pikseli, tekstury i kierunku ruchu obiektów).

 

Zgodnie z obowiązującymi standardami wszystkie kamery sieciowe Dinion HD Bosch, spełniają specyfikację normy ONVIF (ang. Open Network Video Interface Forum), która gwarantuje możliwość współdziałania urządzeń wizyjnych różnych producentów.


Zyskuj więcej! Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach, oraz cenne kody promocyjne!
Bosch kamery security CCTV, kamery LTC Dinion, Divar XF : sklep Warszawa